آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده

آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده
چطور اکانت اسکریل بسازیم و آن را وریفای کنیم؟
حتما با سایت اسکریل و خدماتی که به کاربرانش ارائه می‌دهد، آشنا هستید. البته از آنجایی که شاید هم آشنا نباشید! برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله "اسکریل چیست" را مطالعه کنید. برای استفاده از خدمات اسکریل و و انتقال وجه لازم است در این سایت اکانت داشته باشد. برای آشنایی با نحوه ایجاد اکانت اسکریل و وریفای کردن آن با zarinevo همراه باشید.
باز کردن حساب در سایت اسکریل به سادگی آب خوردن است و اگر شرایط مورد نیاز این سایت را داشته باشید، ظرف چند دقیقه می توانید یک اکانت ایجاد کنید. 
نکته: قبل از شروع باید یادآوری کنیم که یکی از شرایط عضویت در این سایت این است که شهروند یکی از کشورهای مورد تایید اسکریل باشید که متاسفانه ایران جز آن‌ها نیست. البته نگران نباشید چرا که برای دور زدن این مشکل هم راه حل هایی وجود دارد که در ادامه به شما یاد می دهیم.
برای ایجاد اکانت اسکریل با مرورگر گوشی یا کامپیوتر شخصی سایت اسکریل  را باز کنید. (این سایت به خاطر تحریم‌ها برای ایران فیلتر شده است و باید با فیلتر شکن یا ابزار تغییر آی پی وارد آن شوید.)
بعد از لود شدن صفحه اصلی سایت، گزینه  OPEN A FREE ACCOUNT یا REGISTER را انتخاب کنید. 
 
 
آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده
 

در این صفحه ایمیل و پسورد انتخابی برای اکانت اسکریل را وارد کرده و گزینه next را بزنید.

آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده

 
در این قسمت نوبت به اطلاعات هویت شما شامل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد می‌رسد. بعد از وارد کردن تمام آن‌ها گزینه next را بزنید.
 
آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده
 
در مرحله بعد باید اطلاعات سکونت خود را وارد کنید. اگر خودتان یا یکی از دوستان‌تان اقامت یک کشور دیگر را دارید، می توانید اطلاعات آن را وارد کنید. در غیر صورت zarinevo  آماده ارائه خدمات به شماست. می توانید ایجاد اکانت و وریفای کردن آن را کاملا به ما بسپارید. نکته: دقت کنید که در این مرحله کشوری که به عنوان محل سکونت انتخاب می کنید باید با کشوری که سرور فیلتر شکن آن را انتخاب کرده اید، مطابقت داشته باشد در غیر این صورت ثبت نام را متوقف می کند.
 
آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شدهدر این قسمت باید آدرس محل سکونت را وارد کرده و next را بزنید. در این مرحله هم به هیچ عنوان نباید نامی از ایران بیاورید. می توانید آدرس یکی از دوستان تان در خارج از کشور را بدهید یا این کار را به zarinevo بسپارید.
 
آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده
 

در آخرین مرحله باید شماره تماس خود را وارد کنید. 
در این قسمت نمی توانید از شماره های ایرانی یا شماره های مجازی استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده
 
بعد از ایجاد اکانت اسکریل وارد اکانت خود شوید. بهتر است در ستینگ اکانت قابلیت Two-Factor Authentication را فعال کنید. این گزینه تایید هویت دو مرحله ای است که در صورتی که خواستید از یک سیستم دیگر وارد حساب شوید، به غیر از آدرس ایمیل و پسورد به یک کد که اسکریل برای شماره تماس شما ارسال می کند هم نیاز دارید. به این ترتیب اسکریل مطمئن می شود فردی که قصد ورود دارد، خود شما هستید.
آموزش وریفای کردن حساب اسکریل
خب تا اینجا موفق شدید اکانت اسکریل بسازید. اما هنوز کارتان تمام نشده است. آخرین کاری که باید انجام دهید این است که اکانت را وریفای کنید. قبل از وریفای کردن حساب، سایت به شما اجازه استفاده از تمام خدمات مانند شارژ حساب یا انتقال ارز را نمی دهد. 
برای وریفای کردن روی گزینه مورد نظر در عکس زیر کلیک کرده و مدارک خواسته شده را ارسال کنید. 

آموزش ساخت اکانت اسکریل وریفای شده
 
دقت کنید که شما باز هم نمی توانید مدارک هویت ایرانی خود را استفاده کنید. می توانید از مدارک شناسایی یکی از دوستان تان در خارج از کشور استفاده کنید یا اینکه این کار را به zarinevo  بسپارید. 
مدارک مورد نیاز برای وریفای حساب
عکس مدارک شناسایی رسمی مانند (پاسپورت، کارت شناسایی ملی (پشت و رو کارد) یا گواهینامه رانندگی) در کنار صورت تان
یک مدرک از آدرس ثبت نام شده مانند تاییدیه بانک که شامل آدرس و نام ثبت شده در حساب کاربری باشد یا قبوض آب و برق در سه ماهه اخیر همچنین می توانید آدرس‌تان را به کمک مرورگر شیر کنید.

 
اشتراک گذاری:
خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و وبمانی