آموزش ایجاد حساب نتلر

آموزش ایجاد حساب نتلر
نتلر یک کیف پول الکترونیکی است که از آن برای پرداخت‌های ارزی شامل خرید از سایت‌های خارجی و انتقال ارز به کشورهای دیگر استفاده می‌شود. مهم‌ترین شاخصه این حساب این است که در آن می‌توانید همزمان چند حساب را مدیریت کنید. در نتلر شما قادرید موجودی حساب را افزایش دهید یا از اعتبارتان برای خرید‌های آنلاین از هزاران سایتی که از نتلر پشتیبانی می‌کنند، استفاده کنید.

کاربردهای نتلرمعمولا یکی از کاربردهای مهم این والت الکترونیکی این است که دیگر مجبور نیستید اطلاعات چندین کارت بانکی را به همراه داشته باشید تا بتوانید برای خرید از سایت‌ها از آن‌ها استفاده کنید. بلکه می‌توانید حساب‌هایتان را به نتلر متصل کنید و در زمان خرید تنها از نتلر استفاده کنید.
بعضی از سایت‌ها و بانک‌ها با توجه به قوانینی که دارند، نمی‌توانند از یک سرویس دهنده استفاده کنند. برای مثال سایت‌های شرط بندی قادر به استفاده از درگاه‌های پرداخت بانکی نیستند. به همین خاطر مشتریان این سایت‌ها نمی‌توانند با کارت‌های بانکی خود از این سایت‌ها خرید کنند. در این مواقع نتلر می‌تواند به عنوان یک راه حل دوم به کارتان بیاید.
مزایای نتلر
ثبت نام رایگان
کارت‌های پیش پرداخت نتلر با یک هزینه کم قابل دریافت هستند.
نقد کردن درامدها در برخی از سایت‌ها به کمک نتلر ساده‌تر از بانک‌های سنتی است.
شما می‌توانید به صورت ناشناس و ایمن حساب‌تان را شارژ کنید.
سطح رمزگذاری بالا
قابلیت پرداخت با هر واحد ارزی 
از این گذشته نتلر برای تشویق و قدردانی از وفاداری کاربران همیشه جوایزی در نظر می‌گیرد. برای مثال شما با هر پرداخت که انجام می‌دهید، یک امتیاز دریافت می‌کنید و می‌توانید این امتیازها را به صورت گیفت کارت خارج کنید یا اینکه درخواست کنید که این امتیاز به حساب‌تان اضافه شود.
مراحل ایجاد حساب نتلر

ابتدا وارد سایت Neteller  شده و روی گزینه Join for Free که با رنگ سبز مشخص شده است، کلیک کنید.
 
آموزش ایجاد حساب نتلر

در مرحله بعد باید اطلاعات شناسایی خود شامل نام و نام خانوادگی و همچنین ایمیل و پسوردی که برای حساب نتلر در نظر گرفته‌اید را وارد کنید و روی گزینه Register now کلیک کنید. 
 
آموزش ایجاد حساب نتلر
 
در ادامه باید اطلاعات شناسایی خود را تکمیل کنید. 
 
آموزش ایجاد حساب نتلر

 
برای بالا بردن سطح ایمنی حساب، یک سری سوال طرح می‌شود که باید به آن‌ها پاسخ دهید.

 
آموزش ایجاد حساب نتلر

شما همچنین می توانید برای افتتاح حساب نتلر به zarinevo مراجعه کنید. ما در اسرع وقت این کار را برای‌تان انجام می‌دهیم.

 

 

اشتراک گذاری:
خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و وبمانی